سامانه مدرسه هوشمند پویان

 گزارش ترافیک
 ورود به پنل کاربری

 متولدین امروز
 آمار بازدید ها

به اطلاع والدین و همشهریان عزیز می رساند، پروژه چمن مصنوعی دبیرستان هیأت امنایی طالب آملی در کوتاه ترین زمان ممکن و با صرف هزینه 340 میلیون تومانی و با همت هیأت امنا، انجمن اولیا و مربیان، اولیا گرامی و جمعی از خیرین بزرگوار در ابعاد 630 متر مربع تکمیل و آماده بهره برداری گردید. امیدواریم با اتمام و بهره برداری این پروژه شاهد شکوفا شدن استعداد فرزندان عزیزمان در آموزشگاه بوده و شاهد موفقیت های روز افزون این عزیزان در رشته فوتبال باشیم.

همچنین افتتاحیه رسمی زمین چمن مصنوعی روز یکشنبه 11 دی ماه 1401 با حضور مسئولین محترم در یک مراسم با شکوه خواهد بود.

از همه عزیزانی که در تکمیل این پروژه یاری رسان ما بودند، به ویژه جناب آقای دکتر ابراهیم زاده ریاست محترم اداره آموزش و پرورش شهرستان آمل که پیگیری ها و هماهنگی های لازم را به منظور اتمام این پروژه انجام رساندند و همین طور آقای نادر شاکری رئیس انجمن اولیا و مربیان، آقای مهندس رنجبر از اعضای محترم انجمن اولیا و آقای اکبری اولیا بزرگوار پایه هفتم ، تقدیر و تشکر به عمل می آوریم.

همچنین نوید این را می دهیم که در آینده ای نزدیک سالن سرپوشیده تنیس روی میز (پینگ و پنگ ) نیز در آموزشگاه احداث خواهد شد که ان شا الله در این رشته نیز شاهد موفقیت های فرزندان عزیزمان باشیم.

 

علی ایسفی

مدیریت دبیرستان طالب آملی

 

 


شکیبا باشید...

 جستجو
 تقویم روز
 احادیث پند آموز
 روز شمار